fbpx
דף הבית - אתר מבצעים למעצבים

מבזקים

02/07/2024

מבצע השקה: 30% הנחה על הפונט 'גמבה' של שנה קופל

05/05/2024

קורסים לבניית אתרים עד 90% הנחה!

06/05/2024

מנוי לכל החיים לאתר unlimphotos בתשלום חד פעמי!

23/01/2024

20% הנחה על קורס Figma מקיף ומקצועי בעברית

11/11/2023

50% על פונט 'מגילת העצמאות' מאת ליה ברץ

11/11/2023

סדנת עימוד ספר מאת אברהם רחמים בהנחה: אתם מחליטים כמה לשלם

20/02/2024

מאגר ענק של מעל 50,000 תמונות ללא רקע, לכל החיים!

לכל המבצעים האחרונים

ברוכ/ה הבא/ה מעצב/ת יקר/ה!

איך לפנות אליך?

ניתן לשנות את העדפתך בכל עת דרך האיזור האישי.

מחירים, מבצעים וחינמיים – סקירה מקיפה על DepositPhotos

תוכן עניינים

DepositPhotos – סקירה כללית

דפוסיט־פוטוס (DepositPhotos) הוא מאגר תמונות מקצועי למעצבים ויוצרים, ונחשב לאחד האתרים הגדולים והמובילים בשוק התמונות כיום.

חברת DepositPhotos הוקמה בשנת 2009, ומאגר התמונות שברשותה גדל במהירות. תוך 4 שנים (2013) המאגר מנה 20 מיליון קבצים וכמיליון לקוחות, בשנת 2019 המאגר מנה 100 מיליון קבצים, וכעת הוא מונה למעלה מ־285 מיליון תמונות, וקטורים, סרטונים וקבצי שמע, ומעל 40 מיליון משתמשים (נכון לאפריל 2024).

במהלך השנים חברת DepositPhotos הקימה שירותים נוספים כמו מגזין Bird In Flight (מגזין אינטרנטי במושא צילום ואמנות חזותית), אפליקציית Crello (לעיצוב נוח על ידי תבניות מוכנות מראש), ועוד.

באוקטובר 2021 חברת DepositPhotos נרכשה, יחד עם חברות הבת שלה, על ידי חברת Vistaprint. השם של אפליקציית Crello שונה ל־VistaCreate.

סוגי המוצרים ב־DepositPhotos

באתר DepositPhotos ניתן למצוא קבצים מסוג תמונות (jpg), וקטורים (eps / ai), וידאו (mov), סאונד ואפקטי שמע. האתר לא תומך כרגע בסוגי קבצים אחרים כמו פוטושופ (psd), פונטים, או תבניות עיצוב שונות.

ממשק המשתמש ב־DepositPhotos

ממשק המשתמש באתר הוא נוח, וייעודי לחיפוש תמונות בצורה נוחה. כבר בשורת החיפוש ניתן להגדיר מה אני מחפש: תמונות, וקטורים, איורים, וידאו, סאונד, אפקטי שמע, קבצים חינמיים בלבד או חיפוש בכל המאגר.

חיפוש על ידי תמונה

מלבד החיפוש הטקסטואלי הרגיל, ניתן גם לחפש על ידי תמונה. מעלים תמונה מהמחשב או שמים לינק לתמונה באינטרנט, ומנוע החיפוש ינסה להציג את התמונות הדומות ביותר, שמכילות אובייקטים זהים ככל הניתן לתמונה זו.

אפשרויות סינון

באתר ישנן אפשרויות רבות ומגוונות של סינון תמונות: כיוון התמונה (עומד / שוכב / ריבועי / פנורמי), האם החפץ בתמונה הוא מבודד על רקע לבן (Isolated) או לא, האם יש אנשים בתמונה, ואם כן ניתן לקבוע כמה אנשים, באיזה מגדר, באיזה גיל, אם יש להם ייחוס אתני מסוים, וגם איך יופיע האדם בתמונה (מלפנים / מלפנים רחב יותר / מהצד / גוף מלא).
כמו כן ניתן לקבוע את זוית הצילום הכללית של התמונה: מלפנים, מלמעלה או מכל זוית צילום. ניתן גם לקבוע האם התמונה תהיה על רקע השמים, או האם תהיה על רקע שטוח (כמו בצילומי סטודיו למשל).

אפשרויות נוספות לסינון: תאריך העלאת התמונה לאתר, שם היוצר, הצבע הכללי של התמונה, מקום צילום התמונה ברחבי העולם, האם התמונה צולמה בחוץ או בתוך מבנה, הזמן בשנה שבו התמונה צולמה (קיץ, חורף וכדו') וכן הזמן במהלך היום (בוקר / לילה וכדו'). ישנה אפשרות גם לסמן האם אני מחפש תמונה שהיא רק ברישיון לעורכים (Editorial. כלומר שלא ניתן לעשות בה שימוש מסחרי, אלא רק בכתבות בעיתון וכדומה), או מחפש תמונה שהיא ברישיון רגיל (ולא לעורכים בלבד), או מחפש בכל סוגי הרישיונות.

בכל חיפוש ניתן גם להגדיר מילות חיפוש שליליות, ואז התמונות שמתארות אותן לא תוצגנה.

תמיכה בחיפוש בעברית

באופן די מפתיע, אתר DepositPhotos תומך גם במילות חיפוש בעברית. ככל הנראה יש באתר מנוע תרגום שיודע לתרגם את המילים בשורת החיפוש למילות המפתח באנגלית שנמצאות בתמונות. ההמלצה שלנו: מונחי חיפוש מורכבים או לא ממש מוכרים – חפש/י באנגלית (למקרה שהוא לא יתרגם הכי מדוייק). מונח חיפוש שהוא יחסית מוכר ופשוט – תוכל/י לעשות את זה גם בעברית – זה הרבה יותר נוח.

הצעת מונחי חיפוש קרובים

יש ל־DepositPhotos תכונה נוספת באתר שיכולה לעזור במציאת תמונות. לאחר שביצעתי חיפוש למונח מסוים, הוא יציג לי בעיגולים קטנים בראש העמוד, מונחי חיפוש דומים למה שחיפשתי. למשל אם חיפשתי "Family trip", הוא יציע לי לחפש גם Family vacation, Happy family, Family in car או את אותו מונח אבל רק בוקטורים. זה יכול לעזור ולתת רעיונות נוספים במידה ואת/ה לא סגור/ה לגמרי על התמונה שאת/ה רוצה.

תכונת inspire me

תכונה נוספת: "תן לי השראה!" (Inspire me!).
איך זה עובד? – לאחר ששוטטת באתר, חיפשת תמונות והצגת את חלקן, האתר לומד את התמונות האחרונות שהצגת, ובלחיצה על inspire me הוא יציג רשימת תמונות שדומות לתמונות האחרונות שהוצגו.

כאשר מניחים את הסמן בתוך שורות החיפוש, הכפתור יקפוץ ויופיע מתחת לשורת החיפוש. הוא יוצג רק אם יש לאתר מספיק מידע על התמונות האחרונות שצפית בהן.

Collections & Favorites

Collections ("אוספים") הן בעצם תיקיות המאגדות תחתיהן תמונות לפי נושאים.
תכונה זו מתחלקת ל־2: אוספים ציבוריים (Collections) ואוספים פרטיים (Favorites).

אוספים ציבוריים (Collections)

Depositphotos בונה תיקיות של תמונות על פי נושאים, וכך נוח יותר למצוא תמונה בנושא ספציפי. מוצגים שם אוספי תמונות בנושאים שונים כגון: בריאות, חופשות, טרנדים עיצוביים אחרונים, תמונות בגוונים מסוימים כמו גוון חורפי או "צבע ה־Pantone של השנה" (צבע שנבחר בכל שנה ע"י חברת Pantone), וכן תמונות שקשורות לאירוע מסויים כגון המלחמה באוקראינה (2022) או המלחמה בישראל (2023).

אוספים פרטיים (Favorites)

אך ככל הנראה, האוסף הכי שימושי הוא האוספים הפרטיים – Favorites. אלו בעצם תיקיות שאת/ה יוצר/ת לפי נושאים שלך, ויכול/ה להוסיף לשם תמונות מכל רחבי האתר. למשל, אם אני מחפש תמונות לפרוייקט מסוים, אני יכול ליצור תיקייה בשם של הפרוייקט, להוסיף לשם את כל התמונות הפוטנציאליות, ובסוף לעבור בין כולן ולבחור את מה שהכי מתאים.

ניתן גם לשתף תיקייה מסוימת בצורה נוחה על ידי יצירת לינק, ולהגדיר האם מי שנכנס ללינק יכול רק לצפות, או גם לערוך. זו תכונה מעולה כדי לשתף לקוח בתמונות אופציונליות, או לשתף מעצב אחר שעובד איתך ביחד על אותו פרוייקט.

שירותים נוספים בבעלות Depositphotos

מסיר רקע מתמונות או וידאו – כלי שיודע לזהות אובייקט בתמונה, ולהסיר באופן אוטומטי את הרקע מהתמונה, וכן לזהות אובייקט בוידאו, וליצור וידאו המסתיר את הרקע באמצעות ערוץ שקיפות (Alpha).

דורש התחברות משתמש. יש מסלול חינמי מוגבל. מי שיש לו קרדיטים או מנוי בתשלום באתר, יכול להשתמש בכלי ללא הגבלה.

משפר איכות של תמונות (Upscaler) – כלי שלוקח תמונה באיכות נמוכה, ובעזרת ai משלים את הפרטים ומגדיל את האיכות.

דורש התחברות משתמש. יש מסלול חינמי מוגבל. מי שיש לו קרדיטים או מנוי בתשלום באתר, יכול להשתמש בכלי ללא הגבלה.

VistaCreate – אתר בבעלות חברת VistaPrint, חברת האם של Depositphotos. הוא נותן את האפשרות ליצור עיצובים שונים לרשתות חברתיות, בלוגים או לכל שימוש, ולערוך אותם אונליין, מתוך תבניות קיימות. דומה מאוד ל־Canva או Adobe Express.
יש מסלול חינמי מוגבל, ומסלול מורחב בתשלום של 10$ לחודש.

יוצר לוגו – LogoMaker – חלק מהאתר VistaPrint. הוא נותן את האפשרות ליצור לוגו בצורה כמעט אוטומטית, וכן להזמין הדפסת מוצרים שונים עם הלוגו, ואפילו להתחיל לבנות אתר ב־WIX על בסיס הלוגו.

DepositPhotos – מחירים

כמו במרבית חברות התמונות, גם כאן ישנם 2 מסלולים עיקריים: מנוי וקרדיטים.

מחירי תמונות ווקטורים במסלול מנוי

במסלול מנוי, ניתן להוריד כמות מסוימת של תמונות בחודש. קרדיטים שלא מומשו, נשמרים גם לחודש הבא. כמות הקרדיטים שנשמרים לחודש הבא משתנה ממסלול למסלול.

מנוי חודשי עם התחייבות לשנה

30 תמונות בחודש: 29$ לחודש

75 תמונות בחודש: 47$ לחודש

150 תמונות בחודש: 71$ לחודש

750 תמונות בחודש: 135$ לחודש

אם משלמים על שנה שלמה בפעם אחת, המחיר יהיה זול יותר בכ־22-31%, תלוי במסלול.

מנוי חודשי ללא התחייבות

25 תמונות בחודש: 36$ לחודש

75 תמונות בחודש: 55$ לחודש

150 תמונות בחודש: 79$ לחודש

750 תמונות בחודש: 159$ לחודש

 

 

מחירי תמונות ווקטורים במסלול קרדיטים

במסלול קרדיטים, ניתן לרכוש כמות מסוימת של קרדיטים להורדת תמונות, וניתן לממש אותם במשך שנה. לאחר מכן פג תוקף הקרדיטים.

5 תמונות: 23$

10 תמונות: 39$

25 תמונות: 63$

125 תמונות: 175$

מחירי וידאו וסאונד

לאתר DepositPhotos אין כרגע מנוי משולב (שמאחד תמונות + וידאו וכדו' באותו מנוי, כמו שיש למשל בשאטרסטוק), ולכן כדי להוריד סרטונים ו/או מוצרי סאונד, יש צורך לרכוש מנוי או קרדיטים ייעודיים.

מסלול וידאו: גם הוא, כמו התמונות, מתחלק לשתי אפשרויות: מנוי חודשי וקרדיטים. לרשימת המחירים המלאה

מסלול סאונד (מוזיקה ואפקטי סאונד): גם במסלול הזה יש אפשרות מנוי וקרדיטים, אך כאן המנוי הוא שונה: בתשלום קבוע לחודש, נפתחת גישה לכל המאגר ללא הגבלת הורדות. לרשימת המחירים המלאה

מבצע Appsumo + DepositPhotos – המחיר והתנאים המשתלמים ביותר

מדי מספר חודשים (בערך פעמיים בשנה), חברת הדילים Appsumo פותחת את אחד המבצעים הפופולריים שלה למשך מספר ימים. בשיתוף פעולה עם DepositPhotos, הם מציעים מבצע עם 2 תכונות מדהימות:

הראשון – שבמחיר 39$ ניתן לרכוש קרדיטים להורדת 100 תמונות במקום 10 (!).
והשני – שהקרדיטים נשארים לנצח, במקום לפוג אחרי שנה.

בנוסף, ניתן להכפיל את המבצע ולרכוש 200 או 300 תמונות וכך הלאה.
זהו אחד המבצעים המשתלמים ביותר למעצבים גרפיים.

רוצה להתעדכן מתי יוצא מבצע? הירשמ/י לעדכונים במייל ובווצאפ.

תמונות חינמיות באתר DepositPhotos

ב־ DepositPhotos יש גם מאגר של תמונות ווקטורים חינמיים (למעלה מ־68,000 תמונות, נכון לאפריל 2024). ניתן להוריד גם סרטונים חינמיים. הכל כמובן עם רישיון לשימוש מסחרי.
להורדה יש להיכנס לעמוד התמונות החינמיות ולחפש שם, או לחילופין לבחור בשורת החיפוש את האפשרות "Free" מהתפריט הנפתח.

שתפ/י:

קבל/י עדכונים על מבצעים למייל שלך:

חיפוש באתר

כיף שהצטרפת אלינו!

כדי לא לפספס מבצעים מיידיים (לא הכל אנחנו מספיקים לעדכן במייל),
מומלץ להצטרף גם לקבוצת הווצאפ השקטה שלנו

סנן/י לפי קטגוריה
סנן/י לפי קטגוריה
סנן/י לפי תכונות מבצע
סנן/י לפי תכונות מבצע

פילוחים נוספים

מבצעים חמים

ארכיון

כדי ליהנות מחוויה מלאה באתר, יש להתחבר

משתמשים מחוברים יכולים לקבל עדכונים מיידיים על מבצעים לפי תחומי עניין, לשמור מבצעים שאהבו ועוד.

או

התחבר/י לאתר עם שם המשתמש שלך:

או